اخبار

ایران پایگاه صادرات چری در منطقه می شود

ایران پایگاه صادرات چری در منطقه می شود

ین، مدیرعامل شرکت خودروسازی چری، در نشست خبری گفت: چری بعد از تاسیس در سال 1997 تاکنون توانسته با رشد چشمگیر در حوزه های طراحی، توسعه، دانش فنی و مهندسی محصول در صنعت خودروسازی حرکت کند و امروز باز هم صادرکننده برتر خودرو چین لقب بگیرد.

او با اشاره به برنامه های بلند مدت چری برای بازارهای جهانی گفت: چری به عنوان یکی از قدرتمندترین خودروسازی های چین، از مهندسین با تجربه و با دانش چینی و خارجی بهره می برد و ما برای توسعه بازارهای صادراتی خود در حوزه تولید، تنوع محصول، ارتقا کیفیت و عرضه خودرو با طراحی و آپشنهای به روز و پیشرفته برنامه ریزی جامعی انجام داده ایم.

یین همچنین به تولید و عرضه خودروهای جدید چری در بازارهای جهانی اشاره کرد و گفت: بعد از تیگو 7 که به زودی در بازار ایران هم عرضه خواهد شد، محصولات جدید و متنوع دیگری در حال طراحی نهایی و تولید هستند که قطعا با ورود آنها، رقبای ما در بازارهای کشورهای مختلف سورپرایز خواهند شد.

او با اشاره به اهمیت بازار بزرگ ایران برای محصولات چری گفت: بازار ایران به عنوان یکی از بازارهای استراتژیک و مهم صادراتی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما بر اساس برنامه ریزی های انجام شده محصولات جدید خود را در ایران تولید و عرضه خواهیم کرد.

یین همچنین به وجود متخصصان و مهندسان با تحربه و با دانش ایرانی در صنعت خودرو اشاره کرد و گفت: ما قصد نداریم فقط خودرو در ایران تولید و عرضه کنیم بلکه با توجه به وجود نیروی متخصص در صنعت خودرو ایران، قصد داریم دانش فنی خود را هم به ایران منتقل و از تخصص و تجربه مهندسان ایرانی در این حوزه هم بهره مند شویم.

او ادامه داد: ایران از نظر منابع انسانی و ظرفیت تولید پتانسیل لازم برای پایگاه صادراتی شدن محصولات چری در منطقه را دارد و ما از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل چری با اشاره به همکاری بسیار موفق با شریک ایرانی گفت: ما از شریک ایرانی خود رضایت کامل را داریم و مانند برادر در کنار همدیگر سختی ها را پشت سر گذاشتیم و در صدد موفقیت های بعدی هستیم.

ا‌و همچنین به توجه ویژه چری به خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان اشاره و تاکید کرد: مشتری در نگاه ما حکم پادشاه را دارد و ما به خواسته های مشتری با گسترش شبکه خدمات پس از فروش، ارتقا کیفیت و تامین قطعات یدکی مورد نیاز توجه ویژه ای داریم.

یین با اشاره به رقابت سخت خودروسازان در بازار بزرگ چین خاطر نشان کرد: ما متولد بزرگترین بازار خودرو جهان هستیم که نقش بسزایی در تعیین استراتژی خودروسازان بزرگ جهان دارد و خودروسازان مطرح برای کسب بازار در آن در حال جنگ و رقابت هستند و با اتکا به این تجربه آمادگی لازم برای رقابت با خودروسازان بزرگ در بازارهای جهانی را داریم.

او ادامه داد: ما باپلتفرم های جدید چری در نمایشگاه فرانکفورت اولین حضور خود را تجربه خواهیم کرد و با همکاری شرکای جدید خود ابتدا به بازار اروپا و بعد از آن به بازار بزرگ آمریکا راه پیدا خواهیم کرد.

در همین راستا ژانگ مدیرعامل مدیران خودرو گفت: ما برنامه ویژه ای برای توسعه محصولات و سهم بازار خود در بازار ایران داریم و با رونمایی و عرضه محصولات جدید سبد محصولات خود را تکمیل خواهیم کرد.

او ادامه داد: شاسی بلند زیبای تیگو 7 به عنوان یکی از جدیدترین محصولات چری به زودی وارد بازار ایران خواهد شد.

بهرام شریعت، رییس هیئت مدیره مدیران خودرو نیز در این نشست خبری از توجه ویژه شرکت مدیران خودرو به هر 2 برند چری و MVM اشاره کرد و گفت: هر 2 برند ما در شرکت مدیران خودرو با قدرت به کار خود ادامه می دهند و ما برای توسعه سهم بازار و عرضه خودرپهای اقتصادی و ارزانتر برند MVM را تقویت می کنیم و برای توسعه سهم بازار در قیمت های بالاتر و خودرپهای لاکچری و پر آپشن، خودروهای خوبی با برند چری در بازار ایران عرضه می کنیم.

1398/07/30

به روز رسانی تعهدات معوق محصولات ایران خودرو

تعهدات معوق برخي از محصولات پر تيراژ شركت ايران خودرو در نيمه دوم آبان ماه سال جاري به روز مي شود ...

ادامه خبر

1397/02/02

نخستین نمایشگاه خودروهای جیلی

نخستین نمایشگاه مرکزی عرضه خودروهای جیلی در تهران با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت خودروسازان بم و نمایندگی های این شرکت خودروسازی داخلی، افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه خبر

1397/01/18

اس۳ در شیراز رونمایی و پیش فروش می شود

دنبال تولید و عرضه موفقیت آمیز جک اس۵ در بازار داخلی، شنیده می شود که همزمان با نمایشگاه خودرو شیراز خودرو کراس اوور جک اس۳ نیز رونمایی و فروخته خواهد شد.

ادامه خبر

1396/04/25

ایران پایگاه صادرات چری در منطقه می شود

یین، مدیرعامل شرکت خودروسازی چری، در نشست خبری گفت: چری بعد از تاسیس در سال 1997 تاکنون توانسته با رشد چشمگیر در حوزه های طراحی، توسعه، دانش فنی و مهندسی محصول در صنعت خودروسازی حرکت کند و امروز باز هم صادرکننده برتر خودرو چین لقب بگیرد.

ادامه خبر

1396/04/25

100 درصد قطعات ایکس22 در دسترس مشتریان

مهندس توفیقی آذر، قائم مقام مدیر عامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو : فرآیندهای لازم برای تامین قطعات خاص ایکس 22 که شامل 650 قلم مختلف است اندیشیده شده است. در حال حاضر انبار مرکزی شرکت مدیران خودرو با نرخ تامین 100 درصدی قطعات این خودرو و همچنین ارسال قطعات به نمایندگی ها ظرف 24 ساعت پیشتاز در حوزه خدمات پس از فروش به مشتریان است.

ادامه خبر

1396/04/25

گزارش تست خودروهای کارکرده ام وی ام در مسیر کوهستانی طالقان

کیفیت در صنعت خودروسازی براساس شاخص های مختلفی تعریف می شود، بسیاری موسسات کیفیت ساخت و مونتاژ خودروهای صفر کیلومتر را مورد بررسی قرار می دهند که البته فاکتوری مهم در رضایت مندی مشتریان از خرید یک خودرو نو محسوب می شود

ادامه خبر