اخبار

100 درصد قطعات ایکس22 در دسترس مشتریان

100 درصد قطعات ایکس22 در دسترس مشتریان

طی سال های اخیر انتخاب و خرید خودروهای شخصی در ایران با تغییرات بسیاری همراه بوده است، گرایش مشتریان برای استفاده از خودرو های شاسی بلند شهری (Crossover) رو افزایش است تا آنجا شرکت ها را مجبور به تغییر سیاست های تولید خود کرده است. در این بین شرکت چری چین نیز در سال های اخیر سرعت رشد و توسعه خود در زمینه های مختلف صنعت خودرو سازی افزایش داده است و با درک بهتری از نیازهای جامعه مشتریان خود ضمت افزایش کیفیت تولید محصولات، سعی در بهره گیری از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در خودرو های خود در دستور کار قرارداده است. کسب نتایج مثبت نظر سنجی در خصوص کیفیت خودرو های تولیدی از سوی موسسه امریکایی جی‌دی‌پاور نشان دهنده فرآیندهای رو به بهود این شرکت بزرگ تولید کننده خودرو در چین است. شرکت مدیران خودرو بعنوان شریک تجاری چری در ایران از سال 81 فعالیت تولید خود را شروع و تا به امروز به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است.

شرکت مدیران خودرو طی سال های اخیر نیز سبد محصولات خود را مطابق با تقاضای بازار خودرویی منطبق کرده و توانسته سهم بسزایی از بازار رقابتی خودروهای کراس اوور را به خود اختصاص دهد. سال گذشته خودرو X22 با شعار حس جوانی در حالی به بازار خودرویی کشور معرفی شد که بسیاری از خودرو های رقیب در محدوده قیمت و کلاس خودرو را براحتی کنار زد تا خود را به عنوان یک مدعی جدی در بازار خودرویی کشور مطرح باشد. طراحی بروز و جذاب این کراس اوور با بهره گیری از موتور 1.5 لیتری و همچنین امکان انتخاب دو گیبرکس دنده‌ایی و اتوماتیک این خودرو را در زمره مهمترین انتخاب های پیش روی مشتریان این سگمت خودرویی قرارداده است.

براساس ارزیابی موسسه معتبر J.D.Power در چین، شرکت چری موفق به کسب رده های بالای کیفی در جداول این موسسه شده است و تعداد مشکلات اولیه خودروهای چینی نیز در چند سال اخیر کاهشی قابل توجه داشته است.

JD Power

روابط عمومی شرکت مدیران خودرو در گفتگو با مهندس سردار توفیق آذر، قائم مقام مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو اظهار داشت: "از یک سو افزایش کیفیت تولید محصولات شرکت مدیران خودرو و از سوی دیگر تغییر در ارائه خدمات پس از فروش به جامعه مشتریان این شرکت بطور مثال موضوع تامین قطعات یدکی، زمینه را برای کسب رضایت بیشتر مشتریان این شرکت بیش از پیش مهیا کرده است. در بازار رقابتی فعلی صنعت خودرو برای متمایز شدن می‌بایست علاوه بر مرتفع نمودن سلیقه و نیاز مشتری در راستای رضایت مشتریان آگاه و هوشمند این برند خدمات پس از فروش با کیفیت ارائه شود. خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو همسو با پیشرفت فروش و عرضه محصولات جدید در چند سال اخیر برنامه ریزی های کلان و سرمایه گذاری وسیعی انجام داده است تا مشتریان از دسترس بودن قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش برای خودروهای خود با خیالی آسوده در این زمینه به شرکت مدیران خودرو اعتماد کنند. در واقع برنامه ریزی دقیق از میزان خودرو های موجود در بازار ار هر مدل و همچنین با آگاهی از ضرایب مصرف هر قطعه متناسب با شرایط مختلف مصرف هر خودرو و نهایتا سرمایه گذاری آگاهانه شرکت مدیران خودرو منجر به تامین قطعات یدکی با نرخ بالای 85% گردید. نگرش عمیق و مشتری محور مدیران ارشد این مجموعه باعث گردید همپای واحد فروش، قبل از عرضه هر خودرو جدید برنامه ریزیهای لازم برای تامین قطعات یدکی خودروی‌های جدید صورت گیرد. این فرآیند برای خودرو ایکس22 نیز ماهها پیش از معرفه و عرضه این محصول با برنامه ریزی دقیق واحد های مختلف واحد قطعات آغاز و با سرمایه گذاری تقریبی 4 میلیارد تومانی صرفا برای این مدل صورت گرفت تا در کنار ارائه آموزش های فنی لازم برای ارائه سرویس های این خودرو به مشتریان سراسر کشور هیچ نقصی از بابت تامین قطعات این محصول وجود نداشته باشد. فرآیندهای لازم برای تامین قطعات خاص ایکس 22 که شامل 650 قلم مختلف است اندیشیده شده است. در حال حاضر انبار مرکزی شرکت مدیران خودرو با نرخ تامین 100 درصدی قطعات این خودرو و همچنین ارسال قطعات به نمایندگی ها ظرف 24 ساعت پیشتاز در حوزه خدمات پس از فروش به مشتریان است. همچنین شرکت مدیران خودرو جهت سرعت بخشیدن به فرآیند ارائه قطعات یدکی لازم اقدام به راه اندازی فروشگاههای قطعات یدکی کرده تا ضمن گسترش فرآیند خدمات پس از فروش، اقدام جدیی در حوزه کسب رضایت مشتری برداشته باشد.در حال حاضر ایکس 22 به لطف تجربیات گذشته و همچنین برنامه ریزی های دقیق خودرویی است که از قبل از ورود به بازار مصرف تاکنون با هیچ کمبود قطعه ایی مواجه نبوده است."

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا به نمایندگی های سراسر کشور مراجعه نمایید.

1398/07/30

به روز رسانی تعهدات معوق محصولات ایران خودرو

تعهدات معوق برخي از محصولات پر تيراژ شركت ايران خودرو در نيمه دوم آبان ماه سال جاري به روز مي شود ...

ادامه خبر

1397/02/02

نخستین نمایشگاه خودروهای جیلی

نخستین نمایشگاه مرکزی عرضه خودروهای جیلی در تهران با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت خودروسازان بم و نمایندگی های این شرکت خودروسازی داخلی، افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه خبر

1397/01/18

اس۳ در شیراز رونمایی و پیش فروش می شود

دنبال تولید و عرضه موفقیت آمیز جک اس۵ در بازار داخلی، شنیده می شود که همزمان با نمایشگاه خودرو شیراز خودرو کراس اوور جک اس۳ نیز رونمایی و فروخته خواهد شد.

ادامه خبر

1396/04/25

ایران پایگاه صادرات چری در منطقه می شود

یین، مدیرعامل شرکت خودروسازی چری، در نشست خبری گفت: چری بعد از تاسیس در سال 1997 تاکنون توانسته با رشد چشمگیر در حوزه های طراحی، توسعه، دانش فنی و مهندسی محصول در صنعت خودروسازی حرکت کند و امروز باز هم صادرکننده برتر خودرو چین لقب بگیرد.

ادامه خبر

1396/04/25

100 درصد قطعات ایکس22 در دسترس مشتریان

مهندس توفیقی آذر، قائم مقام مدیر عامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو : فرآیندهای لازم برای تامین قطعات خاص ایکس 22 که شامل 650 قلم مختلف است اندیشیده شده است. در حال حاضر انبار مرکزی شرکت مدیران خودرو با نرخ تامین 100 درصدی قطعات این خودرو و همچنین ارسال قطعات به نمایندگی ها ظرف 24 ساعت پیشتاز در حوزه خدمات پس از فروش به مشتریان است.

ادامه خبر

1396/04/25

گزارش تست خودروهای کارکرده ام وی ام در مسیر کوهستانی طالقان

کیفیت در صنعت خودروسازی براساس شاخص های مختلفی تعریف می شود، بسیاری موسسات کیفیت ساخت و مونتاژ خودروهای صفر کیلومتر را مورد بررسی قرار می دهند که البته فاکتوری مهم در رضایت مندی مشتریان از خرید یک خودرو نو محسوب می شود

ادامه خبر