درباره ما

درباره ما

درباره مجموعه

پیام مدیر عامل
باسمه تعالی
اکنون که خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری در شرکتهای کرمان موتور و مدیران خودرو و چری و گروه بهمن را نصیب اینجانب فرموده است به درگاهش شکرگزارم و امید دارم که دست در دست توانای کارکنان صدیق این شرکت بتوانیم واژه خدمتگزاری صادقانه به همه ذینفعان را معنایی دوباره بخشیم.
این مدیریت، رویکرد مشتری مداری را به‌عنوان راهبرد محوری برای خود برگزیده است و برای تحقق آن از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس، استفاده خواهد نمود. انجام این مأموریت در گرو قبول مسئولیت و حسن اجرای تکالیف توسط کلیه همکاران در مجموعه است.
ایجاد محیطی پویا و آرام برای همکاران، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد اهداف شرکت، قانون‌گرایی، تقویت سیستم‌های کنترلی و نظارتی، اعمال نگرش علمی جامع، بازاریابی هدفمند و مبتنی بر تعامل صحیح با مشتریان، خلاقیت و نوآوری، طبقه‌بندی مشتریان، اعتبارسنجی و سنجش ریسک معاملات جهت حفظ و افزایش دارایی‌های شرکت، انتخاب همکاران بر مبنای شایسته سالاری، آموزش کارکنان و هدفمند نمودن اقدامات و کاهش هزینه‌های غیرضروری در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین برنامه‌های کاری این شرکت است.
تکریم و احترام به مشتری در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع، بروز و به دور از پیچیدگی‌های اداری، بهره‌مندی از امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مدرن با توجه به زیرساخت‌ها و توانمندی‌های موجود، تنها در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد مشتریان انجام گرفته و مسوولان شرکت نیز پس از این همچنان در پی بسترسازی مناسب برای ارتقای رضایتمندی ذینفعان خواهند بود.
بی تردید حفظ دستاوردهای گذشته و توسعه کمی و کیفی و خروج از تنگنای فعلی و رسیدن به اهداف پیش‌ روی سازمان و همسو شدن با تحولات و چالش‌های موجود، نیازمند نگرشی جامع و تفصیلی از جمله: ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، افزایش بهره وری همه جانبه و تقویت روحیه خودباوری و احساس مسئولیت کلیه همکاران در سطوح مختلف و تقویت همدلی، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و فناوری‌های جدید در سایه اخلاق حرفه‌ای و اسلامی می‌باشد.
لذا با اتکال به الطاف الهی و تکیه بر اعتماد مشتریان و سهامداران ارجمند از تمامی مدیران و کارکنان جوان و فرهیخته شرکت انتظار می‌رود با تلاش‌های بی‌وقفه و رعایت حقوق بشری، تکریم ارباب رجوع و با برخورداری از صداقت و امانت داری، اخلاق حسنه و رعایت کلیه ارزش‌های اعتقادی اسلامی، در خدمت به جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری با همت و کار مضاعف در فرآیند خدمت رسانی اهتمام ورزند. از خداوند متعال سربلندی و سرافرازی همگان را مسألت دارم.

فضل الله گلابی